HABERLER

75. yıl etkinliklerimiz çelenk sunma töreniyle başladı 

Haberi indir
Haberi Paylaş
75. yıl etkinliklerimiz çelenk sunma töreniyle başladı 
Corendon Alanyaspor’umuzun 75. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, Hükümet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreniyle başladı. Kulübümüzün 75. kuruluş yıl dönümü kapsamında, yıl sonuna kadar çeşitli etkinlikler devam edecek. 

Corendon Alanyaspor’umuzun 75. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, Hükümet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreniyle başladı. Kulübümüzün 75. kuruluş yıl dönümü kapsamında, yıl sonuna kadar çeşitli etkinlikler devam edecek.

 

Törene Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Albay Kemal Erbay, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyelerimiz, Teknik Direktörümüz Ömer Erdoğan, takım kaptanlarımız, eski kulüp başkanlarımız, akademi takımı futbolcularımız, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda taraftarlarımız katıldı.  

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu tarafından anıta çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okundu.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu yaptığı konuşmada, “Kulübümüzün 75. yıl dönümünü törenle kutluyoruz. Bu kapsamda yılsonuna kadar birçok etkinliklerimiz daha olacak. Corendon Alanyaspor’umuz 7 Mayıs 1948 yılında Ali Nazım Köseoğlu ve arkadaşları tarafından kurulmuştur. Bu vesileyle ilk günden itibaren başkanlarından taraftarlarına kadar kulübümüze emeği geçen herkese teşekkür eder, vefat edenlere ise bir kez daha Allah’tan rahmet dilerim. Ruhları şad, mekanı cennet olsun. Kulübümüz 75. yıl içerisinde çok büyük başarılara imza attı. Bu başarılar sizlerin sayesinde olmuştur. Corendon Alanyaspor’umuz inşallah uzun yıllar daha bu başarıyı sürdürecektir. Tabii bunlar da sizlerin verdiği desteklerle oldu ve olmaya devam edecek. İnşallah takımımızın Süper Lig’de uzun yıllar kalmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de, “ Corendon Alanyaspor bizim ortak bir değerimizdir. Her zaman Alanyaspor’a gönülden destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Şehrimizin takımı Alanyaspor’a bugüne kadar başarılarına ortak olarak destek veren herkese sizlerin huzurunda bir daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ise şunları söyledi: “Bir çocuğu büyütmek nasıl kolay değilse, kurumları da büyütmek ve geliştirmek kolay değildir. Bugün 75. yıl dönümünü kutladığımız Alanyaspor da nice zor ve güzel günlerden geçmiştir. Bunu sağlamak için kentin kulübü sahiplenmesi ve birlikte hareket etmesi gerekiyor. Alanya aslında tam bir spor kenti konumundadır. İşte bu spor kentinin öncülerinden biri olan Alanyaspor, başta futbol olmak üzere çeşitli branşlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ancak başarının daha da artarak devam etmesi gerekiyor. Bu birlik ve beraberlikte bunu gösteriyor.”

Corendon Alanyaspor’umuzun 75. kuruluş yıl dönümü sene sonuna kadar düzenlenecek olan çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER