HABERLER

'Alanyaspor 75. Yıl Vizyon Kitap Projesi'nin protokolü imzalandı

Haberi indir
Haberi Paylaş
'Alanyaspor 75. Yıl Vizyon Kitap Projesi'nin protokolü imzalandı
Kulübümüzün kuruluşunun 75. yılı dolayısıyla 'Alanyaspor 75. Yıl Vizyon Kitap Projesi' başlatıldı. 

Kulübümüzün kuruluşunun 75. yılı dolayısıyla 'Alanyaspor 75. Yıl Vizyon Kitap Projesi' başlatıldı. 

Projenin protokolü, Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ile MND Ajans ve 100 Yüze Danışmanlık firmasının sahibi Metin Ceylan arasında imzalandı. Kulübümüzde yapılan imza törenine Başkan Yardımcımız Ahmet Paşaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Veysi Aladağ ve Kurumsal Satış Müdürümüz Serhat Coşkun da katıldı. 

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, içinde bulunduğumuz 2023 yılının hem Cumhuriyetimizin 100. yılı olması, hem de kulübümüzün 75. kuruluş yıl dönümü olması dolayısıyla büyük önem taşıdığını söyledi. Alanyaspor'un 75 yıllık tarihini bir kitapta toplayarak, camiaya kalıcı ve anı niteliğinde bir eser kazandırmak istediklerini belirten Çavuşoğlu, "Bu kapsamda MND Ajans ile birlikte bir proje başlattık. Proje kapsamında çalışmalarına başlayan MND Ajans ve 100 Yüze Danışmanlık firmasının sahibi Metin Ceylan ile birlikte protokol imzalamak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Camiamıza ve her iki taraf için şimdiden hayırlı olsun." dedi. 

MND Ajans ve 100 Yüze Danışmanlık firmasının sahibi Metin Ceylan ise, "Turuncu yeşil renklerin, bu şehrin ve kulübümüzün aşığı olduk. Üstlendiğimiz misyonun ve sorumluluğumuzun farkındayız. Çok güzel bir projeye imza atacağız. Bu kitapta Alanya'mızın ve Alanyaspor'umuzun tanıtımının yanı sıra, Alanya'nın enlerine de yer vereceğiz. Şimdiden halkla röportajlar yaptık. Yılbaşından bu yana çalışıyoruz. Alanya ve Alanyaspor gönüllülerine bu kitabı armağan edeceğiz." diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER