HABERLER

Alanyasporum Okulumda projesinde 21’inci buluşma

Haberi indir
Haberi Paylaş
Alanyasporum Okulumda projesinde 21’inci buluşma
Alanyasporum Okulumda projesinin 21'inci durağı Ted Alanya Koleji oldu.

Alanyasporum Okulumda projesinin 21'inci durağı Ted Alanya Koleji oldu.

Etkinliğe kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyelerimiz Hüseyin Girenes, Mehmet Güler ve Enver Vural, genel koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, genel müdürümüz Muhammed Ak, yardımcı antrenörümüz Mehmet Yozgatlı, futbolcularımız Efecan Karaca, Ceyhun Gülselam, Salih Uçan ve Fabrice N'Sakala katıldı.

Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı'nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti.

Daha sonra kürsüye çıkan proje yöneticisi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise iyi günde olduğu gibi kötü günde de Alanyaspor'un yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu Karakaş'a Alanyaspor forması verdi. Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu ise Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu'na plaket taktim etti.

Futbolcularımız daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayarak formalarını imzaladı.

 

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER