HABERLER

Bozkent AŞ’den 'Turuncu Sevdam' kampanyamıza destek

Haberi indir
Haberi Paylaş
Bozkent AŞ’den 'Turuncu Sevdam' kampanyamıza destek
Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Futbol Şube Sorumlumuz Ali Baki Boz, 'Turuncu Sevdam' kampanyasına destek veren Bozkent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Boz’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Futbol Şube Sorumlumuz Ali Baki Boz, Alanyaspor Store mağazamızın başlatmış olduğu 'Turuncu Sevdam' kampanyasına destek vermek amacıyla 15 adet kombine ve 50 adet forma satın alan Bozkent AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Boz’u ziyaret etti. Ziyarete Bozkent AŞ Müdürü Bülent Yıldız ve Kulübümüzün Kurumsal Satış Müdürü Serhat Coşkun da eşlik etti. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, kampanyaya destek veren Hasan Boz’a teşekkür ederek, "Mağazamızın başlattığı bu kampanyaya destek her geçen gün artıyor. Bozkent AŞ yönetimi de kampanyamıza katılarak bize destek verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasan Boz ise, “Corendon Alanyaspor’umuzun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Sadece bu kampanyaya değil, kulübümüzün her zaman destekçisi olmalıyız. Takımımıza başarılarla dolu bir sezon diliyorum.” diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER