HABERLER

Cenk Gönen ile sözleşme imzaladık

Haberi indir
Haberi Paylaş
Cenk Gönen ile sözleşme imzaladık
Aytemiz Alanyasporumuz, ara transfer dönemindeki üçüncü imzasını Cenk Gönen'e attırdı.

Tecrübeli kaleci Cenk Gönen, sezon sonuna kadar kendisini Aytemiz Alanyaspor'a bağlayan imzayı tesislerimizde attı. Törene kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve 2'nci Başkanımız Kamil Köseoğlu katıldı.

Kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Cenk Gönen'in Alanyaspor'da başarılı olacağına inandığını söyledi. Cenk Gönen'in tecrübeli bir futbolcu olduğunu belirten Çavuşoğlu, "Transferde acelemiz yok demiştik ancak konu Cenk olunca anlaştık ve takımımıza dahil ettik. Cenk'in geçmişteki kariyerini biliyoruz. Son zamanlarda çok oynamadı ancak yeniden Cenk Gönen'i izleyeceğiz. Daha yaşı da geç. Kendisine teşekkür ediyoruz. Allah utandırmasın" dedi.

Cenk Gönen ise, "Başkanımızın da dediği gibi son zamanlarda forma şansı bulamadım. Çünkü bir sakatlık geçirdim. Çok şükür sakatlığımı da atlattım. Geçen sene şubat ayından itibaren Malaga ile antrenmanlarımı yaptım. Sezon başında kamp sürecini de geçirdim. Alanyaspor ile yeniden başlayacak olan Türkiye maceram çok daha iyi olacak. Yeteneklerime ve tecrübeme güveniyorum. Güzide bir kulübe geldiğim için başkanımız Hasan Çavuşoğlu'na ve hocamız Erol Bulut'a teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER