HABERLER

Chidozie Awaziem Aytemiz Alanyaspor'umuzda!

Haberi indir
Haberi Paylaş
Chidozie Awaziem Aytemiz Alanyaspor'umuzda!
Kulübümüz, Portekiz takımı Boavista'dan Nijeryalı stoper Chidozie Awaziem ile bir yıllık kiralık olarak sözleşme imzaladı.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, "Awaziem, Nijerya maçından sonra yola çıktı ve dün akşam saatlerinde Alanya'ya geldi. Takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız bir futbolcu. Böyle futbolcuların transferi kolay olmaz. Geçtiğimiz günlerde neredeyse Beşiktaş'a geliyordu ama bize kısmet oldu. Çok iyi bir takım yaptığımızı düşünüyoruz. Yeni hocamızla birlikte Aytemiz Alanyaspor'un eski günlerine döneceğine inanıyorum. İki maç kaybettik ama daha ligin başındayız. İnşallah hep birlikte toparlanacağız. Yeni gelen oyuncu, teknik ekip ve Aytemiz Alanyaspor camiasıyla takımımızı hep birlikte hak ettiği yere getirmek için uğraşacağız. Awaziem, Aytemiz Alanyspor'un artık bir parçası oldu. Sezon sonuna kadar beraberiz. Güzel bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

Awaziem ise, "Bu şekilde ağırlandığım için çok mutluyum. Böyle güzel bir yere geldiğim için de mutluyum. Aytemiz Alanyaspor'un uzun zamandır adını ve başarılarını duyuyordum. Teklif geldiğinde hiç düşünmedim. Hemen kabul ettim. Hedeflere ulaşmak için her şeyi vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Sahada her şeyini veren bir yapıya sahibim. Hazır oyuncuyum. Hemen oynamak istiyorum.” dedi.

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER