HABERLER

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu'nda Alanyaspor coşkusu

Haberi indir
Haberi Paylaş
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu'nda Alanyaspor coşkusu
‘Alanyasporum Okulumda’ projesinin 20'nci durağı Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu oldu.

‘Alanyasporum Okulumda’ projesinin 20'nci durağı Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu oldu.

Etkinliğe kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu, teknik direktörümüz Erol Bulut, Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, Genel Müdürümüz Muhammed Ak, futbolcularımız Haydar Yılmaz, Emmanouil Siopis, Anastasios Bakasetas ve Umut Güneş katıldı.

Etkinlik, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Fevzi Yetkin’in konuşmasıyla başladı.

Daha sonra kürsüye çıkan Proje Yürütücüsü Yusuf Yılmaz, projenin 20’ncisini gerçekleştirdiklerini belirterek, “İlk kez bir Süper Lig takımı ayağınıza kadar geldi. Amacımız bu yaşta sizlere bilinçli taraftar olmayı ve Alanyasporluluğu aşılamak” dedi.

 

Proje Yöneticisi olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise bu projeyi uzun soluklu hale getirerek geleceğe taşımak istediklerini söyledi.

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise “Amacımız sizleri şehrimizin takımının taraftarı yapmak. Maçlara sizleri bekliyoruz. Gönlünüzde belki başka takımlar vardır ama o takımlar sizin ayağınıza gelmez. Yaşadığınız şehrin takımı lider olarak burada ve bunun kıymetini bilelim” dedi.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut da “Sadece futbolda değil, diğer spor dallarından da sporcu çıkmasını istiyoruz. Takım olarak sezona iyi başladık. İyi bir aileyiz. Umarım böyle devam eder” diye konuştu.

Etkinliğin anısına Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Fevzi Yetkin'e plaket ve forma taktim etti.

 

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER