HABERLER

Güven İçecek Dağıtım yeniden sponsorumuz oldu

Haberi indir
Haberi Paylaş
Güven İçecek Dağıtım yeniden sponsorumuz oldu
Kulübümüz ve geçen sezonda bizimle olan Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş. arasında 2022-2023 futbol sezonunda reklam anlaşması yapıldı. Anlaşma gereği firmanın reklamı Bahçeşehir Koleji Stadyumu çatısının sahayı gören yüzünde yer alacak.

Kulübümüz ve geçen sezon da bizimle olan Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş. arasında 2022-2023 futbol sezonun da reklam anlaşması yapıldı. Anlaşma gereği firmanın reklamı Bahçeşehir Koleji Stadyumu çatısının sahayı gören yüzünde yer alacak.

Kulübümüzde yapılan imza töreninde konuşan Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş.’ye desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, “Geçen sezon sponsorumuz olan Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş. bu sezon da bizleri yalnız bırakmadı. Sponsor olarak duyarlılık gösteren Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Güven Yıldırım kardeşim takımımızın oynadığı maçlara gelerek de bizleri destekledi. Hem maddi hem de manevi anlamda bizleri destekleyen Güven Yıldırım’ı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim" dedi.

Güven İçecek Dağıtım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Güven Yıldırım ise, “Geçen sene başladığımız Alanyaspor sponsorluğunu daha önce de söz verdiğimiz gibi bu sene de sürdüreceğiz demiştik. Bugün de sponsorluk anlaşması gerçekleştirmek için buradayız. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetimine çok teşekkür ederim. Şehrimizin takımı Alanyaspor’a desteğimiz sürecek” diye konuştu.

 

Haber Fotoğraf Galerisi

Haber Videosu

DİĞER HABERLER