HABERLER

Hatıra bilet kampanyamıza Ak Parti'den destek geldi

Haberi indir
Haberi Paylaş
Hatıra bilet kampanyamıza Ak Parti'den destek geldi
Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı, Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası yarı final 2. maçı öncesinde kulübümüzün başlattığı hatıra bileti kampanyasına destek verdi.

Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bugün Alanyaspor Store’dan 500 adet hatıra bileti alarak kampanyaya destek verdiler. İlçe başkanı Toklu, burada yaptığı açıklamada, tüm Alanya’yı kampanyaya destek olmaya davet ederek, "Bu kampanyaya kayıtsız kalmadık ve Antalyaspor maçı öncesi 500 adet anı bileti aldık. Alanyasporumuz zaten her zaman Alanya’nın birleştirici gücü olmuştur. Sayın başkanımıza da Alanyaspor çatısı altında herkesi bir araya getirdiği için bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. Buradan tüm sivil toplum kuruluşlarını, siyasi partileri ve vatandaşlarımızı Alanyasporumuza destek olmaya davet ediyoruz” dedi.

BAŞKANIMIZDAN TOKLU VE EKİBİNE TEŞEKKÜR

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise, Ak Parti İlçe Başkanı Toklu ve yönetimine kampanyaya verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, “Takımımızın, Fraport TAV Antalyaspor ile oynayacağı yarı final 2. maçı öncesi hatıra bileti bastırmıştık ve taraftarlarımıza bir çağrıda bulunmuştuk. Bu çağrımız sonrası bugün Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı sayın Mustafa Tolu ve ekibi de teşrif ettiler. Kendilerine bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Alanya hepimizin, Alanyaspor da hepimizin. Hepimiz bu takımı desteklemeliyiz. Bu bizim boynumuzun borcudur. Tekrar destek veren herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER