HABERLER

Kombine hala avantajlı

Haberi indir
Haberi Paylaş
Kombine hala avantajlı
Trendyol Süper Lig 2023-2024 sezonunda 9. haftanın geride kalmasına rağmen, kombineler ekonomik olarak hala avantajlı durumda bulunuyor.

Corendon Alanyaspor Kulübü Pasolig, VIP ve E-biletten Sorumlu Başkan Yardımcısı Fahri Gürses, ligde 9 hafta geride kalmasına rağmen kombine alacak olan taraftarların hala fiyat bazında avantajlı olduğunu söyledi. Kalan haftalarda Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile Alanya’da oynayacaklarını belirten Gürses, “Bu maçlarda, Fenerbahçe maçından daha yüksek seviyelerde bilet fiyatları olacak. Ayrıca sahamızda 14 maç daha oynayacağız. Bu maçların 3’ü Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor ile olacak. Diğer 11 karşılaşma Anadolu takımları ile oynanacak. Maçları izlemek isteyen taraftarlar, 4-5 bin TL arası bir bedel ödeyecek. Şimdi kombine alacak taraftarlar bu rakamların yarısından daha az fiyata bu maçların tamamını izleyebilecek. Bu nedenle futbolseverleri her maç bilet almak yerine kombine alarak avantajlı duruma geçmelerini tavsiye ediyorum" dedi.

Kulübümüz sezon başında kombine fiyatlarını hizmet bedeli hariç, Corendon Airlines Maraton Tribünü 2 bin TL, Güney Kale Arkası Tribünü 1250 TL, Corendon Airlines Kuzey Kale Arkası Tribünü de 950 TL olarak belirlemiş, Fenerbahçe maçında bilet fiyatı 750 TL, Anadolu takımları ile oynanan maç biletlerinin fiyatı ise 200 TL olarak uygulamıştı.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER