HABERLER

Lakadamyalı'ya 'hayırlı olsun' ziyareti

Haberi indir
Haberi Paylaş
Lakadamyalı'ya 'hayırlı olsun' ziyareti
Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcımız Nazmi Yüksel, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Hüseyin Girenes ve Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Başkan Yardımcımız Nazmi Yüksel, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Hüseyin Girenes ve Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne atanan Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Prof. Dr. Lakadamyalı, hastanenin son durumu hakkında bilgi verirken, sağlık alanında ileriye dönük projelerine de değindi. 

Alanya'da sağlık alanında yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise, "İlçemizde sağlık alanında güzel işlere imza atılmaktadır. Bizler de bu konuda gereken her türlü desteği vermeye hazırız. Başhekimimiz Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’ya görevinde başarılar dileriz" dedi. 

Başkan Çavuşoğlu daha sonra ziyaretin anısına Başhekim Prof. Dr. Lakadamyalı’ya üzerinde ismi yazan 07 numaralı formamızı hediye etti.
 

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER