HABERLER

Takımımıza eğitim camiasından destek 

Haberi indir
Haberi Paylaş
Takımımıza eğitim camiasından destek 
Spor Toto Süper Lig'in 34. haftasında 16 Mayıs Salı günü saat 20.00'de, Kırbıyık Holding Stadyumu’nda oynayacağımız Arabam.com Konyaspor maçında takımımıza destek vermek için Alanya’daki okul yönetimleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler tribünlerdeki yerlerini alacak.

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, kulübümüzü ziyaret ederek Asbaşkanımız Bilal Gömeç, Başkan Yardımcılarımız Nazmi Yüksel, Mehmet Uslu, Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu ve Bilet Sorumlumuz Engin Akpınar ile toplantı yaptılar. Toplantı sonrası açıklama yapan Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, “Alanya’mızın gururu, hepimizin ortak paydaşı olan Corendon Alanyaspor’umuza bu önemli karşılaşmada destek vermek için eğitim camiası olarak tribündeki yerimizi alacağız. Bu nedenle kulüp yöneticileriyle konu hakkında bir toplantı gerçekleştirdik. İnşallah tüm müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte Alanyaspor maçında olacağız. Şimdiden takımımıza başarılar dilerim.” dedi.  


Başkan Yardımcımız Nazmi Yüksel de, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’a teşekkür ederek, “Eğitim camiasının her zaman desteğini hissetmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. Takımımız açısından önemli olan bu maçta yine desteklerini esirgemedikleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Tüm Alanya halkını da bu önemli maça davet ediyorum.” diye konuştu. 

Corendon Alanyaspor’umuzun oynayacağı Arabam.com Konyaspor karşılaşmasını okul yönetimleri, öğrenci velileri, öğretmenler ve öğrenciler ücretsiz izleyebilecek.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER