HABERLER

Taner Savut’u son yolculuğuna uğurladık

Haberi indir
Haberi Paylaş
Taner Savut’u son yolculuğuna uğurladık
Deprem felaketinde hayatını kaybeden eski takım kaptanımız ve sportif direktörümüz, Hatayspor’un sportif direktörü Taner Savut’u memleketi İzmir’de son yolculuğuna uğurladık.

Deprem felaketinde hayatını kaybeden eski takım kaptanımız ve sportif direktörümüz, Hatayspor’un sportif direktörü Taner Savut’u memleketi İzmir’de son yolculuğuna uğurladık. 

Cenaze törenine Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Asbaşkanlarımız Dilaver Çekiç, Bilal Gömeç, Başkan Yardımcılarımız Ahmet Paşaoğlu, Enver Vural, Futbol Şube Sorumlumuz Ali Baki Boz, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Muhammet Çetin, Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu, takım kaptanımız Efecan Karaca, bazı kulüp çalışanlarımız, eski futbol şube sorumlumuz Metin Fahri Özçelik, eski teknik direktörlerimiz Mehmet Altıparmak, Hüseyin Kalpar ve Erol Bulut ile eski futbolcularımız da katıldı. 

İlk olarak Manisa’ya giderek Taner Savut’un eşi Pınar Savut ve ailesine başsağlığı ziyaretinde bulunan Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulumuz daha sonra İzmir’de, Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hacı Fatma Tatari Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz, kılınan namazın ardından Karabağlar Paşaköprü Mezarlığı'na götürülerek toprağa verilen Savut’u son yolculuğuna uğurladı. 

Taner Savut’un kardeşi Ali Savut’a da başsağlığı dileyen Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, “Acımız çok büyük. Taner çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bir kardeşimizdi. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER