HABERLER

Yıpranmış Passolig kartları hakkında bilgilendirme

Haberi indir
Haberi Paylaş
Yıpranmış Passolig kartları hakkında bilgilendirme

Bahçeşehir Koleji Stadyumu'nda oynanan maçlarda, yıpranmış bazı Passolig kartlarının turnikelerdeki sistemlerin okumadığı tespit edildi. 

Turnikelerde böyle bir sorunun yaşanmaması için, Passolig müşteri hizmetlerinin (0850 724 33 44) aranması ve yıpranmış kart başvurusu yapılarak yenisinin talep edilmesi gerekiyor. 

Akıllı telefon kullanan taraftarlarımız ise, işletim sistemi Andorid olanlar Play Store'dan, IOS olanlar da App Store'dan PASSO uygulamasını indirip, gerekli girişleri yaptıktan sonra telefondan E-bilet okutularak giriş yapabilir. 

Belirtilen işlemleri yapmayanlar, stadyum Passolig gişelerinden pas kart alarak giriş yapabilir. 

Ayrıca, bazı taraftarlarımızdan bilet ve koltuk numarası bilgi mesajı alamadıkları yönünde şikayetler almaktayız. Bilet bilgisi mesajı Aytemiz Alanyaspor Kulübü tarafından gönderilmemektedir. Mesaj almayan taraftarlarımızın Passolig kartına bağlı telefon numaralarının doğru ve güncel olup olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. 

Öte yandan cep telefonunun mesaj bölümünden KOLTUK yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak, 6033'a mesaj gönderip, koltuk bilgisini öğrenebilirsiniz.

DİĞER HABERLER