HABERLER

Yönetim kurulumuz Antalya’da ziyaretlerde bulundu

Haberi indir
Haberi Paylaş
Yönetim kurulumuz Antalya’da ziyaretlerde bulundu
Kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz Antalya’da bazı ziyaretlerde bulundu.

Kulüp başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimiz bugün Antalya’da bazı ziyaretlerde bulundu. Yönetim kurulumu ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. 

Ziyarete 2’nci başkanımız Kamil Köseoğlu,  asbaşkanımız Dilever Çekiç, başkan yardımcımız Nazmi Yüksel, genel sekreterimiz Fikret Arık, yönetim kurulu üyelerimiz Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Murat Kayacan ve Hüseyin Girenes de katıldı. 

Başkanımız Çavuşoğlu, yönetim kurulu çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek ise yapımına başlanan yeni Alanyaspor Kulübü Tesisleri inşaatını yerinde incelemek ve projeyle ilgili toplantı yapmak için kısa bir süre sonra Alanya’yı ziyaret edeceğini belirterek, “Tesis projesi durmayacak, devam edecek. Yerinde inceleme yapacağım ve projeyi hep birlikte tamamlayacağız” dedi.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e futbolcularımızın imzası yer alan formamızı hediye etti.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulumuz daha sonra Akdeniz Belediyeler Birliği Eğitim Koordinatörlüğü görevine getirilen Nurettin Uludağ’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER