HABERLER

Yönetim kurulumuzdan Stay Property’e ziyaret

Haberi indir
Haberi Paylaş
Yönetim kurulumuzdan Stay Property’e ziyaret
Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulumuz, Stay Property Real Estate Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Daye’yi ziyaret etti. 

 Ziyarete Başkan Yardımcılarımız Enver Vural, Hüseyin Girenes ve Genel Koordinatörümüz Mevlüthan Çavuşoğlu da  eşlik etti. Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, takımımıza destek vererek yanında olan Halil İbrahim Daye’yi ziyaret ettiklerini belirterek “Maddi ve manevi olarak her zaman Corendon Alanyaspor’umuzun yanında olan Halil İbrahim Daye ve ekibine teşekkür ederim.” dedi. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halil İbrahim Daye ise, “Corendon Alanyaspor’umuz bizim için çok önemli. Süper Lig’de mücadele eden takımımız, şehrimizin en büyük tanıtım yüzü ve gurur kaynağımız. Corendon Alanyaspor’umuzun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm iş insanlarını ve turizmcilerimizi destek vermeye davet ediyorum. Ayrıca takımımızın büyük başarılar elde ederek bu yerlere gelmesi için yıllardır mücadele eden Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizi de tebrik ediyorum. Takımımıza başarılarla dolu bir sezon diliyorum.” diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER