HABERLER

Çavuşoğlu’ndan kulübümüze ziyaret

Haberi indir
Haberi Paylaş
Çavuşoğlu’ndan kulübümüze ziyaret
Önceki dönem Dışişleri Bakanımız ve AK Parti Antalya Milletvekilimiz Mevlüt Çavuşoğlu kulübümüzü ziyaret etti.

Önceki dönem Dışişleri Bakanımız ve AK Parti Antalya Milletvekilimiz Mevlüt Çavuşoğlu kulübümüzü ziyaret ederek, Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulumuz, teknik ekibimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldi. Teknik heyet ve futbolcularımızla toplantı salonunda bir araya gelen Çavuşoğlu yaptığı konuşmada " Her maçınızı takip ediyorum. Emeklerinizin karşılığını almaya başladığınızı görüyorum. Fatih Tekke hocamız Türk futbolunda bir efsanedir. Ben de kendisinin hayranlarından biriydim. Daha önce de söylediğim gibi iyi günde de kötü günde de sizin yanınızdayız. Bu takımda çok daha iyisini yapacak kapasite var. Bundan sonraki süreçte de size desteğimiz devam edecek. Önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum." dedi. 

Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise İstanbulspor maçının iyi geçtiğini ve Beşiktaş maçından da iyi bir neticeyle dönmek istediklerini söyledi. 

Teknik Direktörümüz Fatih Tekke de "Sizin desteğiniz bizim için çok önemli. Önce normalleşmeye ihtiyacımız var. Problemlerimiz var ancak her geçen gün daha iyiye gidiyoruz. Takımımızı en kısa sürede hepimizi mutlu edecek seviyeye getirmek istiyoruz." diye konuştu.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER