HABERLER

Çavuşoğlu’ndan kulübümüze ziyaret

Haberi indir
Haberi Paylaş
Çavuşoğlu’ndan kulübümüze ziyaret
Önceki dönem Dışişleri Bakanımız ve AK Parti Antalya Milletvekilimiz Mevlüt Çavuşoğlu kulübümüzü ziyaret etti.

Önceki dönem Dışişleri Bakanımız ve AK Parti Antalya Milletvekilimiz Mevlüt Çavuşoğlu kulübümüzü ziyaret ederek, teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yönetim kurulumuz ile bir araya geldi.

İlk olarak teknik heyet ve futbolcularımızla bir araya gelen Çavuşoğlu yaptığı konuşmada iyi günde ve kötü günde takımımızın yanında olduğunu söyledi. Takım içinde iyi bir dayanışma olduğunu ve ligin ilk maçlarında iyi futbol oynadığını belirten Çavuşoğlu, “Birkaç kez şanssızlığa da uğradınız ancak her şeye rağmen yenilgisiz olarak yolunuza devam ediyorsunuz. Daha önce burada futbol oynayan ve tekrar aranıza katılan oyuncuların olması ne kadar güzel bir camia olduğumuzun bir göstergesidir. Sizlere güveniyoruz. Corendon Alanyaspor inşallah bu sezon Trendyol Süper Lig’e damgasını vuracak. İyi günde de kötü günde de yanınızdayız. Başarılar diliyorum.” dedi.

Daha sonra yönetim kurulumuzla bir araya gelen Çavuşoğlu, kulübümüze sabit gelir kaynadığı oluşturulması konusunda yapılacak çalışmalara destek vereceğini dile getirdi.

Ziyaret sonunda Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, kulübümüze katkılarından dolayı önceki dönem Dışişleri Bakanımız ve AK Parti Antalya Milletvekilimiz Mevlüt Çavuşoğlu’na üzerinde ismi yazan 10 numaralı formamızı ve teşekkür plaketi takdim etti.

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER