HABERLER

Yönetim kurulumuzdan ALTSO Başkanı Erdem'e ziyaret

Haberi indir
Haberi Paylaş
Yönetim kurulumuzdan ALTSO Başkanı Erdem'e ziyaret

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulumuz, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyemiz olan Eray Erdem'e 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, "ALTSO seçimlerinde kazanan Corendon Alanyaspor oldu. Yönetim kurulumuzdan iki adayın yarıştığı seçimler sonunda Eray Erdem başkan seçildi. Kendisini ve yönetim kurulunu kutluyorum. İçimizden bir başkan seçildiği için mutluyuz ve gururluyuz. Erdem ve ekibinden birçok kişi yıllardır kulübümüzün yönetim kurulunda da yer alıyor. Onların her zaman desteğini hissedeceğimizi biliyoruz. Alanya’mız için biz de her zaman onların yanında olacağız" dedi.

ALTSO Başkanı Eray Erdem ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Yönetim kurulunda yer almaktan büyük onur ve gurur duyduğum, şehrimizin gururu Alanyaspor’umuzun kıymetli Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi odamızda ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Çavuşoğlu’na ve değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Zaten yıllardır hep birlikte Alanyaspor'un yanındayız. Bundan sonra da desteğimiz artarak devam edecek." diye konuştu.

 

Haber Fotoğraf Galerisi

DİĞER HABERLER